Haber Hytale Bölge 3'e Görsel Tur

HytaleTurkiye

Site Yöneticisi
Katılım
15 Ara 2018
Mesajlar
42
Tepki puanı
11


Geçtiğimiz hafta bölge 3 hakkında ufak bir trailer yayınlamıştık onu buradan izleyebilirsiniz.

Hytale’nin bölgelerinin her biri topoğrafya ve yeraltı coğrafyası için kendi kurallarını kullanarak usule göre oluşturulur. Bölgeler birden fazla biyomdan oluşur ve her biri için benzersiz bir yapılar oluşturuyoruz, bu farklı bir görseliğe ve atmosfere sahip geniş manzaralar oluşturmamızı sağlıyor.
Bölge 3, ormanlık vadiler, yüksek dağlar ve derin mağaralardan oluşan bir kışlık bölgedir. Her bölge, temel sihrin belirli bir yönüyle ve 3. bölgede, sargı nehirlerinden karla kaplı tepelere ve buzullara kadar her biçimde su anlamına gelen bir afiniteye sahiptir.Bölge 3'te karşılaşacağınız vahşi yaşam, başka bir yerde bulacağınızdan farklıdır. Yukarda gördüğünüz bir ağaçkakan kuşundan kurtlara, kutup ayıları ve koçlarına kadar herşye var.İşte bir koç!Kar ve buzu kazın, Biyolüminesans (Biyolüminesans, bazı canlı organizmanın gerçekleştirdiği kimyasal reaksiyonlar esnasında kimyasal enerjinin ışık enerjisine dönüştürülmesi ile ışık üretilmesi ve yayılması olgusuna verilen genel isimdir. ) mantarlarla aydınlatılmış sarma mağara sistemlerini bulacaksınız.

Bunun gibi maden girişleri tüm dünyada bulunur. Bölge 3'ten gelen bu örnek, çoğundan daha büyüktür ve önceden var olan yeraltı yapılarına erişim sağlar - bir tüneli zorla kazmayı sevmiyorsanız kullanışlıdır!


Bu, birden fazla maden şaftı prefabrikinin benzersiz yeraltı ortamları oluşturmak için dinamik olarak nasıl birleştirilebileceğinin bir örneğidir. Dünya ekibi geliştiricisi Baxter, “Her prefabrik“ düğüm ”bir merdiven veya merdivenle bittiği için zahmetsizce akan birden fazla prefabrik üretiyor” diye açıklıyor. "Bir sonraki prefabrik merdiven veya merdiveni devam edecek. Rad akışı olmasını sağlamak benim için doğru olan en önemli şeydi."Bu aynı işlem zindan üretmek için kullanılır. Bu örnekte, ustaca üretilmiş bir mağara iskelet de dahil olmak üzere görebilirsiniz!Yüzeye döndüğünüzde, günün ve hava koşullarının değişmesi, manzaradaki hisleri büyük ölçüde değiştirir


Işık efektleri atmosfer yaratmada son derece faydalıdır. Bölge 3, Orbis tarihindeki en karanlık anların bazılarına ev sahipliği yapan doğal bir güzellik alanıdır - doğayla iç içe olsanız bile, bölgede kasvetli bir his vardır.


Bu tarihin merkezinde 3. bölgeyi ev olarak adlandıran Outlanders var. Gelecekteki bu ayrılıkçı insan grubu hakkında daha fazla şey açığa vuracağız, ancak bu arada Hytale’nin prefabrik sisteminin konsept sanatçılarımız tarafından tasarlanan tasarımlara dayanarak kamplar ve kaleler oluşturmasının bir başka örneği.


Outlander kampları yüksek duvarlar ve gözetleme kuleleri gibi savunma özellikleri ile heybetli ve kıllıdır. Ama kimi uzak tutmaya çalışıyorlar? Keşfederken kendiniz için cevabı bulma şansınız olacak.


Sağlam, sazdan yapılmış binalar ve ortak şömineler, 3. bölgedeki hayata farklı bir bakış açısı sağlar. Buradaki tüm buz ve tehlike değil, vahşi doğada!İşte O!​
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: StrongBoy