Hytale Sistem Gereksinimleri

Katılım
11 Kas 2019
Mesajlar
5
Tepki puanı
1
Hytale, Minecraft'ın en popüler sunucularından biri olan Hypixel Studios'un arkasındaki bir sanal alan RPG'sidir. Hytale'da, oluşturulan her bir manzarayı geçerken, el yapımı macera senaryoları ile dünyanın tarihini bir araya getireceksiniz.
Hytale

Hytale, Minecraft'ın en popüler sunucularından biri olan Hypixel Studios'un arkasındaki bir sanal alan RPG'sidir. Şirket bu projeyi hayata geçirmek için dışarıdan yatırımlar sağlamıştır ve Riot Games de bu yatırımcılar arasındadır.
Hytale'da, oluşturulan her bir manzarayı geçerken, el yapımı macera senaryoları ile dünyanın tarihini bir araya getireceksiniz. Bir sihirbazın kullandığı canavarlarla dolu bir kule ile karşılaşabilir, bir yeraltı mağarasına inebilir veya devasa bir patron canavarı ile kapışabilirsiniz. Lansmanda çok çeşitli senaryolar mevcut, her macera aynı olmayacak.
Hytale pek çok farklı oyunu desteklemektedir. Kendinizi bir yerleşimci, maceracı veya zanaatkar olarak düşünürseniz, hikaye boyunca ilerlerken yapacak çok şeyiniz olacak. Hepsinden iyisi, macera modu co-op'da tamamen oynanabilir: arkadaşlarınızla bir araya gelin ve yeteneklerinizi dünya üzerinde bir iz bırakacak şekilde birleştirin.
Hytale dünyası, küçük ve çılgın yaratıklardan güçlü canavarlara kadar birçok yaratığı barındırıyor. Her bölgenin kendine özgü vahşi yaşamı var, tehlikeli yaratıklar oyundaki en güçlü donanımı koruyor.

Hytale Sistem Gereksinimleri
Minimum Sistem Gereksinimleri:
- Hytale oyunu ile ilgili sistem gereksinimleri henüz belirtilmemiştir.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Beğen
Tepkiler: HytaleTurkiye