Hytale nedir? Hytale Hakkında.

Ollivander

Asa Satıcısı
Site Yöneticisi
Katılım
29 Ağu 2019
Mesajlar
1
Tepki puanı
2
Hytale logo
8 Ay önce ilk tanıtım videosu yayınlanan Hytale günümüzde en fazla beklenen oyunlar arasında. Bekleyen oyuncuların çoğunluğu Minecraft topluluğundan oluşmakta.

Peki ya Hytale nedir? Bizlere ne gibi içerikler vaat ediyor? En önemlisi Hytale nasıl oynanır? Gelin bu yazımızda sizlere bu soruların cevaplarını verelim.Hytale Nedir?

Minecraft günümüzde her ne kadar büyük bir kullanıcı kapasitesine sahip olsa da, geliştiricileri için fazla destek veremiyor. Bununla birlikte yüksek kaynak tüketimleri ile birlikte masrafları maksimum seviyeye çıkarıyor.

Hytale bu konuda geliştiricilerine düşük sunucu kullanımı ve en kaliteli geliştirici araçlarını sunuyor. Bu daha sınırsız bir oyun yapısı ve daha yüksek oyuncu kapasitesini beraberinde getiriyor.

Hytale Bize Neler Sunuyor?

Oyun temelinde tipik bir rol yapma oyunu (RPG) olsa da aslında her şey öyle değil. Geliştirici ekibin söylediklerine göre oyun tamamen özelleştirilebilir bir yapıya sahip olacak. Bu da demek oluyor ki bir panel üzerinden istediğiniz oyun modunu ister tek kişilik, ister çoklu oyunculu seçeneklerde Hytale oynayabileceksiniz.

Hytale Zindan

İndirilen oyun modlarının içerikleri oldukça detaylı olacak gibi gözüküyor. Ekibin geliştiricilere sunduğu araçlar sayesinde yeni canavarlar, yeni npcler, yeni eşyalar (Silahlar, zırhlar v.b.), farklı hava durumları ve çeşitli biyomlar bizleri bekliyor olacak. Bunları oyununuza eklemek için tek bir tıklama yeterli olacak.

Hytale Çöl

Hytale, karakter özelleştirmesiyle de ön plana çıkıyor. Oyun içerisinde kullanacağınız karakterin vücut detaylarını ve kıyafetlerini keyfinize göre özelleştirme imkanınız olacak. Bu seçenek, oyuncularına daha detaylı bir oyun deneyimi sunacak.

Hytale Karakter Düzenleme

Çoklu oyuncu tarafını inceleyecek olursak. Hytale online olarak bize birçok içerik sunuyor. Bunlardan en önemlisi, topluluk tarafından geliştirilen oyun modlarının dahili olarak sunucuya eklenmesi. Bunun yanı sıra Hypixel oyunları online modda hazır bir şekilde oynanabilir olacak.

Tek kişi oyun oynarken sıkıldınız fakat emeklerinizin gitmesini istemiyorsunuz. Üzülmeyin geliştiriciler bunu da düşünmüş. İstediğiniz zaman arkadaşlarınız tek kişi oynadığınız sunucuya dahil olarak sizinle birlikte oynayabiliyor.

Hytale Oyna

Hytale içeriklerini özetlemek gerekirse. Sınırsız bir dünyadan söz ettiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Hayal gücümüz, tek sınırımız.

Hytale ne zaman çıkıyor?

Kafalarda soru işareti bırakan bu sorunun maalesef kesin bir cevabını henüz alamadık. Hytale ekibi, tüm güçlerini oyunu en hızlı şekilde bitirmek için kullanıyor. Bundan birkaç gün önce artık oyunu daha hızlı geliştirmek için blog paylaşım sayısını azalttıklarını bile duyurdular.

Bu nedenle Hytale nasıl oynanır? sorusunun cevabını henüz sizlere veremiyoruz. Fakat gelişmeler geldikçe sizlere en hızlı bir şekilde aktarmaya devam edeceğiz.

Bizi takipte kalmanızı öneririz. Hytale indirilebilir olduğunu zaman da ilk olarak bizden öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere elimizden geldiğince kısa ve öz bir şekilde Hytale’in ne olduğunu ve neler sunduğunu anlattık. Kafanıza takılan soru işaretleri ve paylaşmak istediğiniz her türlü bilgiyi forumumuza kayıt olarak topluluğumuz ile paylaşabilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: HytaleTurkiye