Hytale Karakter Oluşturma, Envanter, Haritası, Craft Yapma, Oyun Arayüzü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HytaleTurkiye

Site Yöneticisi
Katılım
15 Ara 2018
Mesajlar
36
Tepki puanı
14
blog_cover_5c1246dfea48e600136fd6bc_ui_post_header.jpg

Hytale Oyun Arayüzü

Birkaç yıldır Hytale üzerinde çalışıyoruz ve bugün sonunda projenin tüm alanını açıkladık. Römorkda çok fazla Hytale’nin arayüzünü göstermemek için bir seçim yapmamıza rağmen, bu fırsatı sahnelerin arkasında çalıştığımızı göstermek için kullanmak istiyoruz.

Bazen, oyunla nasıl etkileşimde bulunduğunuzu görene kadar oyunun nasıl oynadığına dair gerçek bir fikir elde edemezsiniz. Bu nedenle, aşağıdaki ekran görüntülerinin ve konseptlerinin, Hytale’nin macera modunun neye benzediğini daha iyi anlamanızı umuyoruz. Açıkçası, bu ekran görüntüleri ve konseptler oyunun gelişmekte olan bir versiyonunu yansıtır: Oyunun oynanacağı zamana göre değişmesi muhtemeldir !


5c11640fa8abd90012df93e2_character_creation.jpg


Karakter yaratıcımız, avatarınızı kalbinizin içeriğine göre özelleştirmenize olanak tanır. Her bir öğe için birden fazla renk seçeneği de dahil olmak üzere, giyimden fiziksel görünüme kadar her şeyi özelleştirebilirsiniz! Avatarlar modülerdir, bu yüzden öğeleri farklı setlerden karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Yakından bakın ve bu görüntünün size ana menümüzün bir görünümünü de verdiğini göreceksiniz!

5c11640fa8abd90012df93e6_hytale_ui_worldmap.jpg


Harita görevler, zindanlar, Dünya Kapıları ve hatta arkadaşlarınızı bulmanıza yardımcı olur. Bu durumda, oyuncu Hytale’nin macera modunda tehlikeli bir tapınağı keşfediyor. Siz keşfettikçe, haritanız yapılacak yeni şeyler ile sürekli olarak güncellenecektir.

5c11640fa8abd90012df93e5_hytale_inventory.jpg


Özellikle kullanıcı işçiliği söz konusu olduğunda kullanıcı arayüzü ile deney yapıyoruz. Fikirlerimizden biri de, envanter ekranına doğrudan işçiliği ve işlenmeyi bir araya getirerek, PvP oyuncuları için esneklik sunarken, doğada yaşamak için ihtiyacınız olan malzemeleri kolayca ve hızlı bir şekilde bir araya getirmenizi sağlıyor.

5c11640ea8abd90012df93e0_crafting_diagram.jpg


Oyunda ilerledikçe, işçilerle deneyler yapabilecek ve güçlü silahlar ve aletler yapmak için bileşenler bulmuş olacaksınız. Bu ödüllü crafting sistemi, yeni tarifleri keşfetmenize ve deneyimlemenize olanak tanırken aynı zamanda zaten bildiğiniz tüm tarifleri de göstermenizi sağlar.

5c11640fa8abd90012df93e4_detail_tooltips.jpg


Hytale'de, gittikçe güçlü bir ekipman oluşturup yağmalayacaksınız - yukarıdaki resim, üzerinde çalıştığımız bazı araç ipuçlarını göstermektedir. Dişli çarkınızın güçlü ve zayıf yönlerini anında değerlendirmek için mümkün olduğunca kolay bir hale getirmek istiyoruz! Gelecek haftalarda ve aylarda daha fazla Hytale’nin kullanıcı arayüzünü göstereceğiz.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...