Hytale Sistem Gereksinimleri

HytaleTurkiye

Site Yöneticisi
Katılım
15 Ara 2018
Mesajlar
36
Tepki puanı
14
hytale-logo.jpg


Hytale, Hypixel Studios tarafından yeni çıkacak bir sanal alan açık dünya ve rol yapma video oyunudur. Yapım, 2015 yılında Minecraft çok oyunculu sunucu Hypixel'in geliştiricileri tarafından, daha sonra stüdyoyu tamamen satın alan Riot Games'in finansmanı ve desteğiyle başladı.

2021 yılında Microsoft Windows ve macOS için piyasaya sürülmesi planlanıyor.


Oynanış

Hytale, rastgele oluşturulmuş farklı biyomlar, yaratıklar ve zindanlar içeren, üç boyutlu bir sistemde düzenlenmiş çok sayıda şekilden oluşan bloklardan oluşan, prosedürel olarak oluşturulmuş bir fantezi dünyasına sahiptir. Oyuncular, Hypixel sunucusunda bulunanlara benzer mini oyunlara katılabilirler. Oyuncular, bir dizi tarayıcı tabanlı ve oyun içi araç kullanarak modlar ve özel içerik oluşturup paylaşabilecekler.

Hytale, birçok biyom, blok ve çeteden oluşan ve "bölgeler" olarak bilinen dünyanın prosedürel olarak oluşturulmuş birkaç alanını içerir. Bu mod, tek oyunculu ve çok oyunculu için RPG tarzı savaşa sahip olacak ve dinamik boss karşılaşmaları ve zindan keşfi içerecek. Hytale, blok tabanlı bir yapıya sahip olacak ve oyuncuların oyun içinde kullanabileceği birçok farklı dünya düzenleme ve sinematik araç içerecek. Oyuncuların oyun içinde kod oluşturmasına ve yürütmesine olanak tanıyan bir Java komut dosyası sisteminin yanı sıra, oyuncuların oyun için özel varlıklar oluşturabilecekleri web tabanlı bir 3D modelleme, doku oluşturma ve animasyon araç setine sahip olacak. Oyun hem resmi hem de topluluk tarafından işletilen sunuculara sahip olacak.

Sistem Gereksinimleri

En Düşük;
  • İşlemci: Intel Core i3-3210 3.2 GHz / AMD A8-7600 APU 3.1 GHz ya da eşdeğer
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve Üstü
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 / Nvidia GeForce 400 Serisi / AMD Radeon HD 7000
Önerilen;
  • İşlemci: Intel Core i5-4690 3.5GHz / AMD A10-7800 APU 3.5 GHz ya da eşdeğer
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • Ekran Kartı: GeForce GT 710 Serisi / AMD Radeon RX 200 Serisi